Yhteystiedot vuonna 2019-2020

Yhdistyksen tilinumero on Lammin säästöpankki FI76 4260 1040 0299 31.

Huom! Sähköpostiosoitteissa oleva "(at)" -teksti tulee korvata "@" -merkillä.

Johtokunta

Puheenjohtaja Aarno Kononen, puh. 050 5595646, aarno.kononen(at)hsl.fi

Varapuheenjohtaja Raimo Kuitunen, puh. 050 4333437, raimo.kuitunen(at)outlook.com

Leena Kahlas-Tarkka, puh. 040 5465187, leena.kahlas-tarkka@helsinki.fi

Eero Maijala, puh. 040-7164223, epro7775(at)gmail.com

Martti Terrihauta, puh. 050 5841 535, martti.terrihauta(at)pp.inet.fi

Sihteeri Jenny Toivio, puh. 0400 857006, toiviojenny(at)gmail.com

Rahastonhoitaja, jäsenlehden postitus, osoitteenmuutokset:
Saija Toivola
, puh. 040-835 6787, saija.toivola(at)gmail.com

Varajäsenet

Sinikka Erikson, sinikkaeriksson(at)hotmail.com

Erkki Hapuli, puh. 0400 618 670, erkki.hapuli(at)pp.inet.fi

Berit Peltonen, berit.peltonen(at)gmail.com

Marketta Ruoppila-Martinsen, puh. 040 705 7250, marketta.martinsen(at)pp.inet.fi

Pekka Salmela, pekka.salmela(at)taidesalmela.fi

Toiminnantarkastajat

Pekka Lönnroth, varalla Pauli Riihilahti